انتصاب مدیر عامل جدیدسازمان تاکسیرانی سنندج

انتصاب آقای مهندس عرفان فتحی به سمت سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر سنندج

                                                                                                                    بسمه تعالی

سکاندار سازمان تاکسیرانی سنندج سرانجام بعد از 3 ماه سرپرستی مدبرانه از سوی شهردار و معاون ترافیکی شهرداری سنندج مهندس فضل وزیری در روز یکشنبه پنجم دی‌ماه به مهندس جوان و مدیر باتجربه که پیش‌ازاین نیز سال‌ها در امر ترافیک صاحب‌نظر و هم فارغ‌التحصیل و کارشناس ارشد ترافیک است سپرده شد آقای عرفان فتحی جدا از دانش کافی در حیطه‌ی تخصصی خویش سال‌ها به‌عنوان مدیرعامل موفق و صاحب‌نام در سازمان پارک‌ها  خدمت نموده است.

در آئین معارفه‌ی ایشان معاون اداری و مالی شهرداری طی بیاناتی از زحمات و خدمات مدیران پیشین به‌ویژه معاون ترافیکی شهرداری قدردانی نموده و هدف نهایی را در تمامی سطوح و بخش‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه‌ی شهرداری خدمت خالصانه به مردم دانسته و ضمن تشکر از کارکنان خدوم سازمان تاکسیرانی جهش‌های درآمدی سازمان را مرهون کار مشفقانه آنان و مدیریت صحیح دانستند. در پایان حکم سرپرستی موشح به دست شهردار محترم سنندج تقدیم آقای عرفان فتحی گشت و بعدازآن در اولین جلسه‌ی اداری مدیرعامل جدید به تبیین اهداف خویش که همانا ادامه‌ی پرتلاش‌تر خدمات مدیران پیشین سازمان به اعتبار نظر خود دانستند پرداختند.

جان کلام معاون ترافیک شهرداری مهندس سهیل فضل وزیری و معاون اداری شهرداری مهندس حیدری و مدیرعامل جدید سازمان آرامش مردم، سهولت ترافیک، رضایت عامه و راحت رانندگان تاکسی بود.